Huban KOZAKLI

Sonsuz Teşekkürler!

İki ay önce Bodrum'a taşındığımızda yeni habitat dolayısıyla beş kedimin beşinde de alerjiler oluştu. İnternetten Pippet'i gördüm ve hemen iletişime geçtim. Ayçin Hanım çok ilgili, ürünün sadece kedi alerjisi olan insanlarda değil ayrıca toza küfe toprağa vb. şeylere alerjisi olan hayvanlarda da işe yaradığını söyledi. Ürünü satın alıp kullanmaya başladıktan dört gün sonra kedilerimin boyunlarındaki kırmızı noktalar gözle görülür şekilde azaldı. Kaşınmalar, kulak sallamalar neredeyse yok oldu. Düzenli kullanmaya başladığımızdan beri tekrar alerji problemi yaşamadık. Spreyin etkisini gördögumöz bir diğer konu ise idrar yolları problemi olan kedimizin altı surekli ıslak olduğu için mantar üremesi vardı, yıkadıktan sonra spreylediğimiz bu bölgedeki mantarlar yok oldu. Spreyi benzer problemler yaşayan herkese tavsiye ediyorum. Diğer ürünleri denemek için sabırsızlanıyorum.

Anonim

Kedimiz ismini Pippet'ten aldı :)

Ben ve oğlum kedi ve köpeklere alerjik durumdayız. Ürününüz sayesinde bir yavru kedinin Ocak ayından bu yana kalıcı bir yuvası oldu. Sahiplenmeyi düşündüğümüz kedimiz için Pippet alerji önleyici sprey kullandık. Bizi epey rahatlattı. Ve halen beraberiz. Çok memnunuz. Kedimiz ismini de bu sayede kullandığımız üründen aldı.

Teşekkürler, selamlar.

Seren Oğuz

Bağışıklık sistemim kuvvetlendi ve alerjimi aştım!

Kendimi bildim bileli çok sevdiğim bu güzel varlıklardan, korkunç bir alerjik bünyem olduğundan hep uzak durmaya çalıştım. Bırakın dokunmayı, kedinin yaşadığı odada bile kaşıntı, hapşırık, nefes alamamalar başlardı... Bu sebepten ister istemez yaklaşmaya bile çekinirdim... Bir gün bu şapşalı e5 kenarında bir şantiyeden kurtarınca artık kesin bir çözüm bulmam gerektiğini anladım. Çok güvendiğim hayvansever bir dostumun da tavsiyesi ile Pippet ile tanıştım! Bu sprey gerçekten hayatımı kurtardı. 8 aydır ailemizin üyesi olan Piraye ile sonsuz mutlu olmanın ötesinde, sıfır kaşıntı, sıfır tıkanma ve sıfır hapşırıkla sağlığımı geri kazandım. Hem de sadece kendi kedimizi değil, artık sokaktaki tüm kedileri ya da arkadaşlarımın kedilerini çekinmeden sevebiliyorum ve bir şey olmuyor. Bağışıklık sistemim kuvvetlendi ve alerjimi aştım! Benim gibi sorunları olanlara kesinlikle tavsiyem. Mucizevi bir şey bu Pippet! Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Sevgiler!

 


Bülent Şengül

Ben ve hassas misafirlerim oldukça memnunuz

Merhaba,

Senelerdir organik bahçe kediciliğiyle uğraşıyorum. Geçen yıl hasat iyi mahsül verdi. İki yavru kediyi evde büyütmeye karar verdim. Benim toza, yüne alerjim var. Pet alerjiminse olmadığını düşünüyorum zira hiç rahatsızlık duymadım. Fakat kimi misafirlerimde pet alerjisi olduğunu farkedince çözüm için konuyu internette araştırdım ve Pippet ile tanıştım. Yaklaşık altı aydır Pippet Kedi Alerji Önleyici Sprey kullanıyorum. Ben ve hassas misafirlerim oldukça memnunuz. Pippet'in diğer ürünlerini de kullanmaya karar verdim ve çevremdeki hayvanseverlere Pippet'ten bahsetmeye devam ediyorum. Sevgiler!

Gözde Erkal

Kedi aşığı ve alerjisi olanlara tavsiye ediyorum

10 sene bir kediyle yaşayıp, defalarca ağır alerji sebebiyle hastanelik olmuş biri olarak kedimden ayrılmak durumunda kaldım. Sonrasında tabi ki kedi aşkım bitmedi ama bir daha evde kedi ile yaşamayı göze alamadım.

Ta ki karşımıza Pippet çıkana kadar. Kullananların yorumları ve birebir Pippet yetkilileriyle uzun görüşmeler sonrasında tekrar bir kedi sahiplenebileceğime karar verdim. Şu anda 7 aylık dünya tatlısı Scottish bir kızım var. Ve artık Pippet sayesinde kızımızla aynı yatakta bile yatabiliyoruz. Gösy'mi doya doya öpebiliyor ve ona istediğim kadar sarılabiliyorum. Çünkü tahmin edeceğiniz gibi artık alerji sorunum yok.

Benim gibi kedi aşığı ve alerjisi olanlara sonuna kadar, her gün Pippet tavsiye ediyorum. Etmeye de her zaman devam edeceğim. Sizler de benim gibiyseniz hiç düşünmeyin, bir kedi sahiplenin ama yanında da Pippet'inizi eksik etmeyin.

Özlem Sayılgan

Ürünleriniz sayesinde çok güzel bir aile olduk

Şiddetle Öneriyorum

Kedileri çok seviyor olmama rağmen alerjim yüzünden onlarla bir arada en fazla yarım saat kalabiliyordum. Ta ki; bir gün fabrikamızın bahçesinde bulduğum, etrafına şaşkın şaşkın bakan oğlumuz (ki adını da ŞAŞKIN koyduk) ile tanışıncaya kadar. O kadar sevimli, o kadar sevecen ama bir o kadar da hastaydı ki, dayanmam mümkün değildi. Veteriner, tedavi sürecimiz derken ŞAŞKIN biranda evimizin yeni üyesi oldu ve kısa sürede vazgeçemeyeceğimiz noktaya geldi.

İşte tam da bu sırada tanıştım alerji ürününüzle.

Sizinle tanışmama vesile olan Sevgili arkadaşım & ?Kedi ve Diğer Şeyler? dergisi yazarlarından Meltem Sayılgan Keskinel'e de teşekkür ederim.

Bir haftalık kullanımdan sonra alerji sorunum tamamen ortadan kalktı. Artık birbirimize istediğimiz kadar sarılabiliyor, beraber uyuyabiliyoruz.

Ürününüz sayesinde Eşim, Ben ve Şaşkın çok güzel bir aile olduk.

Alerji sorunu yaşayan herkese kesinlikle ve şiddetle öneriyorum

Elig Genç

Gerçekten Mucizevi!

Merhaba

Yengemin kedi alerjisi olduğu için kedi sahiplenmiyordum. Ürününüzü keşfettiğimde kuşkuyla yaklaştım ama okuduğum yorumlardan sonra bir şans vermeye karar verdim.

Ürün bana ulaştıktan 1 gün sonra kullanmaya başladım ve ilk 4 günden sonra etkili sonuç aldım.

Hamile ve kedi alerjisi olan yengem artık evime güvenle girip çıkabiliyor

Düşünün, sokakta yanından geçen kedi yüzünden dahi alerjisi tutan yengem artık kedimle aynı ortamda güvenle bulunabiliyor. Gerçekten ürününüz mucizevi! Bu kadar iyi bir sonuç alacağımı tahmin etmezdim. Sayenizde yengeme zararım dokunmadan bir sokak kedisine huzurlu bir yuva verebildim.

Yengem, Kedim Çakıl ve benden sevgilerle...

Haşmet Babaoğlu

Gerçekten de işe yarıyormuş

Selamlar

Çok sokulgan bir kedim var; aramız muhteşem fakat fena halde alerjik bir bünyeye sahibim. Ne kadar dayansam da zorlandığım durumlar oluyor.. Cat Allergen Spray adlı ürününüzle sosyal medyada karşılaştım.

Belki çare olur diye düşündüm.

Gerçekten de işe yarıyormuş! Yattığı yere sıkmak dahi verimli sonuç veriyor..

Benzer durumdaki kediseverlerin de haberi olsun isterim.

Saygılar

Izmak Özyurt

Teşekkürler Pippet :)

Astım ve sonradan gelişmiş kedi alerjisi sahibiyim, ancak hayatımda hiç hayvansız yaşamadım, yaşayamıyorum. Hayvansız ev resmen eksik ev! Çok uzun zamandır ilaç takviyesiyle yaşıyordum.

10 gündür Pippet kullanıyorum. Mucize! Kesinlikle mucize! Üstelik kedimi dilediğimce öpebiliyorum. Gerçi o çok memnun değil, ama olsun.

Teşekkürler Pippet <3

Ha ayrıca; satın alma, sahiplen!

Kübra Abdullahoğlu

Diş lekeleri ve ağız kokusu sorunu

Köpeğimi barınaktan sahiplendiğimde 2 aylıktı. Gençlik hastalığı ve felçle boğuşuyordu, çok hastaydı. 6-7 aylık tedavi süresinde ilaçlar kullandık, veterinerler ölür dediler, zorla hayata tutundu kızım, onu yaşattım. Bu süre içerisinde diş bakımına maalesef dikkat edemedik, hastalığından dolayı ne yese kardır diyorduk. Tabi ilaçtan oluşan lekeler yemeklerden gelenler derken 4 ,5 yılda dişlerinde oldukça fazla şey birikti ve ağır bir ağız kokusu oluştu.

Pippet?i facebookta gördüm, H2O üründen sipariş verdim. Düzenli olarak kullanıyorum yaklaşık bir ay oldu. Lekeler gözle görülür şekilde kayboldu, arka dişlerinin iç kısmı bile beyazladı, ağız kokusu azaldı. Ben ağız kokusu ile yaşadım hiç gerek yokmuş şimdi burun buruna daha uzun süreli öpücükler var

Deniz Coşar

Teşekkürler Pippet :)

Barınaktan sahiplendiğim Dusty yaklaşık 3 yaşında. Cildi çok hassas, cilt ve tüy bakımına dikkat edilmezse özellikle havalar ısındığında hem rahatsız edici bir koku hem de küçük kaşıntılı kızarıklıklar oluşuyor. Pippet ürününü tavsiye üzerine kullandım, aslında çok fazla umudum yoktu. 1 haftalık düzenli kullanımdan sonra kokudan eser kalmadı, kaşıntılı kızarıklıklar da geçmeye başladı.

Herkese güvenerek tavsiye ediyorum.. Teşekkürler Pippet

Denef Huvaj

Kedi Alerjisine Son :)

Çocukluğumdan beri her tür hayvanla fazla içli dışlı biriyim. Daha eski zamanlarda daha hafif olan alerjim yaşımla birlikte ilerledi. Uzun süredir evimi kedilerle paylaşıyorum fakat son dönemde, aralıksız hapşırık krizleri, kaşıntı ve bitmek bilmeyen bir grip hali yüzünden kelimenin tam manasıyla perişandım.

Şimdi iki tanesi misafir olan üç kediyle birlikte yaşıyorum. Yaklaşık iki aydır Pippet'in kedi alerjen spreyini kullanıyorum. Totoronun poposu kafamda uyanmama rağmen sabahları yaşadığım o aksırık krizleri sona ermiş, alerjik tepkilerim yok olmuş durumda. Dönemsel yaz ayına mahsus bazı farklı alerjilerim devam ediyor fakat eve sığındığımda, kedilere dair hiç bir alerjim yok. Müthiş rahatlamış durumdayım

Resmen hayatımı kurtardı

Pınar Kopuz

Bakım ve Hijyen

Pippet ürünleri ile tanışmam çok kısa bir süre önce oldu. 7 yıldır dünyalar tatlısı chihuahua cinsi köpeğim Mini ile koltuk, yatak, yastık her anımızı paylaşarak yaşıyoruz.

Chihuahua cinsi olduğu için de hijyen ve sağlık konularında ekstra ilgi ve özen göstermek durumundayım. Mini üzerinde hijyen ve sağlık ürünlerini denemeden önce kesinlikle araştırma yapıyorum.

Pippet?in Mini üzerinde bıraktığı doku kalitesi ve koku çok iyi. Kullanımdan sonra Mini?de bir ferahlık ve hafiflik hissi uyandırdı. Miss gibi kokan köpeğimin tüylerinde müthiş bir parlaklık ve yumuşaklık var. Evcil hayvanı olan her eve bir pippet ürünü şart arkadaşlar. Memnuniyet üst düzeyde.

Cihan Demiral

Fındık ve Çakıl artık kokmuyor :)

İlk göz ağrım Fındık oğlumu sokakta 3 aylıkken bulup kıyamadım aldım, sonra başımın tatlı belası oldu. Sokağa atılmış dünyalar güzeli Çakıl kızımı da Fındık'a arkadaş olması için geçtiğimiz sene sahiplendim.

Toz toprakta çok gezdikleri ve bol bol tepiştikleri için doğal olarak kirleniyorlar ve maalesef kokuyorlar. Tabii ben alıştım beni rahatsız etmiyor

Betül Köksalan

Çok çok çok teşekkür ediyorum

Merhaba,

Öncelikle size çok çok çok teşekkür etmek istiyorum

Nihan - Mert Özer

Teşekkürler Pippet!

Her birini sokaktan sahiplendiğimiz güzeller güzeli 3 kedimiz ve 1 köpeğimizle, evdeki mutlu mesut yaşamımız eşimin astıma çeviren alerjisiyle birlikte kabusa dönüşmeye başladı.

Evi havalandırma, düzenli temizlik ve alerji ilaçları fayda etmemeye başladığı sırada şans eseri Pippet ile tanıştık. Düzenli kullanım sonucunda artık eşim evde ve hatta bahar nezlesine rağmen sokakta çok daha rahat. Kedi alerjisi olan arkadaşlarım da gönül rahatlığıyla bizim evde vakit geçirmeye başladığına göre bu iş tamamdır.

Teşekkürler Pippet!

Yaşar Taşkale

Kum Kokusu Kabusu :)

Kedi kumu koku gidericiyi ilk kez 3 hafta önce kullandım, ancak inanılmaz etkisini tamamen tesadüfen öğrendim. Kimi zaman iş yoğunluğu veya benzer koşturmacalar dolayısıyla kumu değiştirmeyi unuttuğum olabiliyor. Ne var ki evde iki kedi olduğundan, böyle durumlarda 1 hafta içinde oluşan koku sayesinde kumu değiştirmem gerektiğini ister istemez hatırlıyorum. Ancak bir şekilde elime geçen bu ürün yüzünden neredeyse iki hafta boyunca unuttuğum kum kabı temizliğini yine neredeyse hiçbir koku almadan tamamen kendim hatırladım. Sadece kum değil evin dahi kokusu değişiyor diyebilirim.

Bazen kumun olduğu odada gece misafir kalması gerebiliyor. Bu durumda kum yeni değiştirilmiş olsa ve kum kabını odadan alsanız dahi odanın havası misafiri rahatsız edebiliyor. Neyse ki artık böyle bir durum söz konusu bile değil. Kendi adıma fazlasıyla memnun kaldığım bu ürünü evinde kedi besleyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Zeynep Kuşat

Artık Bir Köpeğim Var :)

Alerjik hastalıkları en üst seviyede olan bu sebeple sosyal yaşantısında da ciddi sıkıntılar yaşayan biri olarak diyebilirim ki bu çok acayip bişey!

Çocukluğumdan beri Alerjilerim için doktor doktor gezmeme rağmen ciddi bir hayvan sever olarak doktorların tek çözüm önerisi; uzak duracaksın ve asla hayvan beslemeyeceksindi..Kedi kopek besleyen insanlarla aynı ortamda bulunmam dahi sorun teşkil ediyordu. Hayvanları sevememek, kedi kopek besleyememek ve besleyemeyecek olmak, besleyen arkadaşlarımın evlerine bile girememek de cabası..

Pippet ile tanışalı yaklaşık 1 ay oldu. İlk duyduğumda açıkçası ne yalan söyleyeyim bunca suredir doktor doktor geziyorum hiç biri bu ve benzer çözüm önerilerinden bahsetmemişlerdi bile. Urunu ciddi bir araştırma sürecinden sonra almaya karar verdim. Bu süreçte pippet ekibi ilgi ve alakasını asla eksik etmedi ve benim aklıma takılan her soruda aydınlattılar ve tatmin edici cevaplarla beni kazandılar. Bir sonraki adımım bir evlat edinmekti. Biraz riskliydi evet ama uzun yıllar boyunca hayalini kurduğum şeye, bir dosta çok yakındım artık..

2 haftadır bir köpeğim var! İlk 2-3 gün alerjik reaksiyonlarım az da olsa hissetirdi kendini.. Ancak alışma dönemindeydik ve pippet ekibi sabretmem gerektiğini söylüyordu. Tam da söylendiği gibi oldu 5.gün itibariyle reaksiyonlar tamamıyla yok oldu. Akabinde Pippet'in şampuanını sipariş ettim ve oğlumu yıkayıp iyice kuruladım ve spreyledim. O günden beri alerjik hiç bir reaksiyonum olmadı, olmaması gibi; kopek besleyen arkadaşlarımın evlerinde de artık rahatça bulunabiliyorum dış etkenlere karşı da koruyor yani. Kısaca iyi ki tanıştım Pippet'le diyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Mucizevi ürünüm benim o!:)

Aslı Mühürhancı

Alerji Şakaya Gelmez!

Tanrı'nın bana verdiği en büyük kusur alerji. Bütün canlılara, hayvanlara deli gibi hayran olan ben, yıllardır alerji yüzünden sürünüyorum. Kedi beslemek istedim, alerjim yüzünden ablama vermek zorunda kaldım. Gözlerde yanma, vücutta kabarmalar ve hapşuruk en sık yaşadığım alerjik tepkiler.

Pippet alerji spreyini 2 haftadır düzenli kullanıyorum, artık Darwin ağzımda, yüzümde, benimle uyuyor. Sadece burnumda hafif bir yanma hissi kaldı.

Sevgili Pippet ekibinin deyimiyle "Darwin'i rahatlıkla ağzıma sokabiliyorum" : )

Alerjim yok denecek kadar az, polen ve toz alerjim de olduğu için onlar için de kullanıyorum.

Zamanla daha da etkili olacağına inanıyorum.

Hem Darwin'i hem beni koruyor.

Alerjisi olan hayvanseverler siz de deneyin, bu sayede belki sizde bizim gibi sokaktan minik bir canı kurtarabilirsiniz.

P.S. Alerji şakaya gelmez.