Hijyen Ürünleri Kedi Kedi Şampuanı

Kedi Şampuanı

Pippet Kedi Şampuanı içeriğindeki %100 doğal stabilize probiyotikler sayesinde alerji, koku, tahriş ve kepeklenme sorunlarına çözüm olabilmekle birlikte mükemmel bir cilt ve tüy bakım ürünüdür.
Stok Kodu : Kategori :Kedi Ürünleri
80,00 TL Kdv Dahil
Adet


Pippet Kedi Şampuanı içeriğindeki %100 doğal stabilize probiyotikler sayesinde alerji, koku, tahriş ve kepeklenme sorunlarına çözüm olabilmekle birlikte mükemmel bir cilt ve tüy bakım ürünüdür.

Sağlıklı bir cilt ve tüy yapısı, minik dostunuz için ne kadar önemliyse sizin sağlığınız için de çok önemlidir. Çünkü kirli ve bakımsız tüyler, çeşitli cilt sorunlarına alerji ve kötü kokulara sebep olabilir.

Kedi ve köpeklerin cildi insan cildine göre daha alkali bir yapıya sahiptir ve 3 kat daha hassastır. Bu nedenle kedi ve köpek şampuanlarının P.H değeri 6.5 – 7.5 arasında olmalıdır. Kedi ve köpek cildine uygun içeriğe sahip olmayan ya da yüksek asitli şampuanlar kedi ve köpeklerin cilt florasını bozar alerji, pullanma, kötü koku ve tahribata yol açar.

%100 doğal stabilize probiyotikler içerir.
Hayvanlar, yetişkinler ve çocuklar için güvenlidir.
Nontoksiktir ve ilaç içermez.
P.H değeri 7.0
%100 çevre dostudur ve doğada çözünür.

İnsan ve hayvanlar için sağlıklı bir ortam sağlayan yararlı bakterilerdir. Kullanıldıkları alanda sağlıklı mikro flora oluşmasını sağlar, zararlı bakterileri kontrol altına alırlar.

  • Pippet Kedi Şampuanı konsantredir.
  • Kedinizin tüylerinin tamamını ılık su ile ıslatın.
  • Bir kap içerisine ılık su koyarak, fındık büyüklüğünde şampuanı bir sünger ya da lif yardımı ile suya karıştırarak köpürtün ve kedinizin cildine masaj yaparak uygulayın.
  • İhtiyaca göre işlemi tekrarlayabilirsiniz.
  • Kedinizin kirlilik durumuna göre ilk kullanımda köpüklenme minimum seviyede olabilir.
  • Ilık su ile şampuan kalıntısı olmadığından emin olana kadar durulayın.
  • Banyo sırasında kedinizin kulaklarına su kaçırmamaya özen gösterin.
  • Gözle temasında bol su ile durulayın.